האמן למי שיכול להוכיח את זה. האמן למומחה.

ורגיליוס (70 – 19 לפנה"ס), אינאיס.

תחומי עיסוק

קול טימבר היא חברה אשר פועלת בענף העץ מזה למעלה מ-60 שנה. תחומי העיסוק של החברה כוללים ייבוא עצים, עיבוד עצים, חיטוי עצים ומחסן עצים עם מלאי רחב היקף. השירות ניתן תוך שילוב מדויק בין ניסיון עשיר מכאן, ואפיון איכותי של צרכי הלקוח עד לפרטים הקטנים ביותר מכאן.

יבוא עצים

קול טימבר מייבאת עצים רכים באיכות גבוהה מפינלנד, שבדיה, גרמניה ורוסיה. החברה מתמחה בייבוא עצי אורן ועצים לבנים אשר מתאימים למגוון רחב של תעשיות. ייבוא העצים נעשה אגב לימוד ואפיון צרכי הלקוח. אנו מבצעים עבור לקוחותינו את תהליכי הרכש והייבוא מהמנסרות על צרכיהם המשתנים.

עיבוד עצים

לחברת קול טימבר מפעל רחב היקף לעיבוד עץ. אנו מספקים ללקוחותינו שירותים מתקדמים של עיבוד עצים לרבות חיתוך, הקצאה לנגריות, תהליכי ייצור משתנים לפי צרכי הלקוח ומגוון רחב של פתרונות נוספים בהתאמה אישית. מפעלה החברה מצויד היטב עם המכונות המתקדמות בעולם וכוח האדם אשר עומד לרשותנו מבוסס על עובדים מנוסים, מסורים ומומחים בתחומם.

חיטוי עצים

קול טימבר מספקת פתרונות חיטוי עצים (אימפרגנציה) כנדרש בתעשיית העצים הרכים. חיטוי העצים במפעל קול טימבר נעשה אגב שמירה על איכות עבודה ברמה גבוהה ועמידה בתקן. תהליך החיטוי שלנו מבוסס על חומרי שימור איכותיים אשר מאריכים את חיי העץ במידה ניכרת ומשמעותית.

מחסן עצים

חברת קול טימבר פועלת בענף העץ מזה למעלה מ-60 שנה ומחזיקה מחסן עצים עם מלאי גדול במגוון רחב של אורכים, חתכים ואיכותיות. תודות לניסיון הרב והקשרים שטווינו לאורך השנים מול ספקי העץ באירופה, אנו מקבלים עץ על פי הנדרש ובעדיפות ללא תלות בתנודות ביקוש עולמיות. במחסן העצים שלנו מתוחזקים ומאופסנים סוגי עצים שונים לטובת צרכי לקוחות מגוונים.
 
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום